Gdzie kupować i porównywać ceny soczewek jednodniowych?

porównanie soczewek kontaktowychCiągle powstają nowe sklepy internetowe, które w swojej ofercie posiadają soczewki kontaktowe. Korzystne ceny i atrakcyjne promocje to nie jedyne korzyści, jakie wynikają z zakupów w takich wirtualnych sklepach. Największą ich zaletą jest to, że mają wyjątkowo bogaty asortyment, a jeśli nie posiadają czegoś aktualnie na stanie, bardzo szybko jest on sprowadzany. Czas dostarczenia przesyłki jest więc krótki. Wyjątkiem pozostają rodzaje soczewek o nietypowych parametrach, często sprowadzanych na zamówienie.

Salony optyczne czy sklep online

W salonach optycznych nie ma aż takiego wyboru i czasami zdarza się, że np. brakuje jakiejś mocy szkieł. Ich dostarczenie często może potrwać dłużej niż zakup za pomocą sklepu internetowego. Ponadto wybór soczewek i płynów do ich pielęgnacji jest mniejszy, nie ma też tak atrakcyjnych promocji, jakie zachęcają do zakupów w wirtualnych sklepach. Kupując soczewki w wersji online szybka realizacja nastąpi pewnie w ten sam dzień. Jeśli zamówiliśmy kuriera albo przesyłkę priorytetową, możemy je dostać nawet następnego dnia, a jeżeli zrobiliśmy większe zakupy, dostawa może być całkowicie darmowa. W sprzedaży jednostkowej cena dostarczenia przesyłki waha się w przedziale 8-20 zł, w zależności od dostarczenia przesyłki pocztą, kurierem lub w paczkomacie.

Odbiór osobisty w sprzedaży online

Gdy zniechęcają nas koszty przesyłki, możemy odebrać nasze zamówienie osobiście. Większość sklepów internetowych daje taką możliwość, a punkty naziemne znajdują się w różnych miastach. Oczywiście największy zasięg mają duże sklepy, które ciągle się rozwijają i otwierają nowe oddziały. W takich punktach często można zbadać wzrok, co jest dodatkową zaletą. O zaletach kupowania soczewek jednodniowych, także w sprzedaży online pisaliśmy już w artykule – Soczewki jednodniowe? Tylko w sklepie internetowym.

Gdzie szukać produktów?

Dowiedzieliśmy się, jakie zalety posiada kupowanie soczewek w sprzedaży online. Teraz musimy się jeszcze zdecydować na konkretny sklep, najlepiej ten z dużym asortymentem. Pomocnym wsparciem mogą okazać się porównywarki cen, wśród których na uznanie zasługuje porównywarka soczewek Acuvue – http://www.soczewki-acuvue.pl. Jeżeli jednak interesują nas soczewki również innych firm niż Johnson&Johnson (producent Acuvue i znana firma kosmetyczna), to pomocny będzie ranking soczewek jednodniowych na stronie http://www.rankingsoczewek.pl. W ten sposób z obiektywnego źródła dowiemy się, jakie są nie tylko zalety poszczególnych soczewek jednodniowych, ale również innych ich rodzajów.