Toryczne soczewki Dailies – komfort używania

soczewki toryczne zakładanieUżytkownicy soczewek kontaktowych często narzekają na to, że pod koniec dnia czują dyskomfort wywołany całodniowym noszeniem szkieł. Oczy są już wtedy zmęczone i najczęściej marzymy tylko o tym, aby zdjąć uciążliwe szkła kontaktowe. Jednak niekiedy nie możemy tego zrobić, np. gdy uczymy się wieczorem albo musimy coś jeszcze przygotować.

Na szczęście ten problem znany jest nie tylko użytkownikom, ale również producentom soczewek, którzy dokładają wszelkich starań, aby produkowane przez nich szkła były wygodne nawet po wielu godzinach noszenia. Taki komfort gwarantują np. soczewki kontaktowe Focus Dailies All Day Comfort Toric, które stworzone zostały dla osób cierpiących na astygmatyzm. Szkła tego typu korygują jednocześnie krótko lub dalekowzroczność oraz astygmatyzm.

Soczewki na astygmatyzm

Focus Dailies All Day Comfort Toric to soczewki kontaktowe toryczne, które skutecznie niwelują wszelkie zniekształcenia obrazu widzenia wywoływane przez astygmatyzm, gwarantując przy tym korekcję jednej z dwóch najpopularniejszych wad wzroku. Krawędzie soczewek wykonane są na tyle precyzyjnie, że właściwie nie czuć ich na oczach, a uwodnienie jest bardzo wysokie – 69%. Natomiast za komfort ich noszenia odpowiada silikonowo-hydrożelowy materiał Nelfilcon A, który pozwala na docieranie tlenu do oka niemal w 100%.

Szukając wygodnych jednodniowych soczewek torycznych, które pozostaną komfortowe nawet po wielu godzinach ich noszenia, Focus Dailies All Day Comfort Toric mogą być trafnym wyborem. Soczewki tego producenta znajdziecie w sklepie internetowych Szkla.com