Astygmatyczne soczewki jednodniowe Acuvue

jednodniowe soczewki AcuvueSoczewki astygmatyczne to produkt, który znajduje się w ofercie większości znanych i polecanych producentów soczewek. Z początku soczewki astygmatyczne były produkowane jedynie w wersji przedłużonego noszenia, jednak od niedawna możemy już kupić soczewki toryczne jednodniowe. Przykładem takich soczewek są Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism.

Soczewki Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism to doskonale uwodnione soczewki kontaktowe, których noszenie przez cały dzień jest czystą przyjemnością.Soczewki są niewyczuwalne na oku, ich zakładanie i zdejmowanie nie stanowi żadnego problemu, a w czasie ich noszenia nie można narzekać na żaden dyskomfort. Technologie wykorzystane do produkcji soczewek Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism powodują, że jakość widzenia znacząco wzrasta.

Czytając te pochwały można by zapewne pomyśleć, że muszą być to niesamowicie drogie soczewki. Jak się okazuje, wcale nie. Ich cena jest zbliżona do cen innych soczewek astygmatycznych, choć z pewnością zaliczają się do soczewek z wyższej półki.